Skate boty DVS

Společnost DVS byla založena roku 1955 v Kalifornii. Původně se zabývala pouze výrobou speciálních bot na skateboarding pro muže, ale dnes její nabídka zahrnuje i velké množství skate bot pro ženy a děti. Značka DVS je také známá svými vlastními kolekcemi oblečení a její nabídka bot se postupně rozšiřuje též na sandály, sneakery i baleríny.

Skate boty DVS vás jistě zaujmou svým neotřelým designem a důrazem na pečlivé propracování každého detailu. Dlouhá tradice značky DVS klade náročné požadavky na kvalitu bot a spojuje ji s moderním atraktivním vzhledem. Rozsáhlá nabídka zahrnuje skate boty pro muže (například modely Berra, Daewon nebo Huf) a pro ženy značené pro lepší orientaci písmenem W (mimo jiné boty z řad Juliette, Melody či Mattison). Skate boty DVS mají speciálně tvrzenou podrážku, redukují teplo a jsou vyrobeny z pevného materiálu. Skate boty jsou velmi populární hlavně kvůli tomu, že se příjemně nosí, jsou pohodlné a dá se s nimi skvěle sportovat. Proto je využijete jak na menší procházku do města, tak i na náročnější túry či sportovní utkání.

Pokud jste stále na pochybách, neváhejte a prohlédněte si skate boty DVS v e-shopu nebo v obchodě se sportovní obuví. Vybrat si můžete ze široké škály barev a typů bot, takže záleží jen na Vás, jestli si zvolíte vyzývavý image nebo si spíše koupíte elegantní jednobarevné skate boty.

Skate boty DVS – Modely

DVS Farah
DVS Monument w.blk/teal/nub

Skate boty DVS – Odkazy

Zatím bez odkazu.