Skate boty Fox - nejen moto obuv Fox

Ačkoliv značka Fox nepatří mezi typické výrobce skate obuvi, patří tahle legenda na náš web. Značka Fox je po celém světě velmi populární a samozřejmě také u nás. Fox je výrobcem obuvi velmi kvalitní a to jak té streetové, skatové tak i speciální motorkářské.

Od motorek ke skate obuvi

Značka Fox vznikla v roce 1974 ve spojených státech. Založil ji Geoff Fox, který od útlého věku motocykly miloval. Značka Fox původně začínala jako výrobce mechanických dílů pro motorky. Postupem času však své porfólio rozšířila také o trendy oblečení a boty. A právě o botech se dnes budeme na našem webu bavit.

Boty Fox vždy v top kvalitě

Kvalitní obuv poznáte často hned na první pohled. Použité materiály, střih i švy musí odpovídat ceně a věřte, že boty Fox tyto podmínky splňují. Obzvláště skate modely Fox patří k tomu nejlepšímu ve vyšší třídě skate bot. Boty Fox jsou kvalitní, nápadité a originální. U nás se dají na internetu navíc sehnat za velmi příjemné peníze.

Sportovní boty Fox?

Některé skate boty Fox se dokonce nechaly inspirovat populární vzduchovou bublinou, kterou vyniká Nike Air. Boty Fox tak dostávají zcela jiný rozměr, jsou daleko sportovnější a hlavně pohodlnější.

Skate boty Fox – Odkazy

Zatím bez odkazů.