Skate boty Power - skatová obuv Power

Dost možná patříte i Vy ke generaci, která pamatuje nástup prvních skate bot v obchodech. Ve vybraných obchůdcích a dost často pod pultem, byla skate obuv k dostání již před rokem 1989. Největší boom skate obuvi však přišel po revoluci, kdy se k nám skate kultura začala hrnout ze západu. Společně s originálními značkami skate bot jako DC, Adio či Osiris si skate trendu všimly i firmy, které vyráběly běžnou konfekční obuv.

Světová značka u Bati

Mezi značky, které se nechaly skate obuví inspirovat byla i značka Power. Boty Power mají svou základnu v chladné Kanadě. U nás a na dalších čtyřech kontinentech ji však prodává firma Baťa. Boty Power se zaměřují na kolekce klasicky sportovní, outdoorové i ty se skate vzhledem. Je nutno dodat, že se jedná o poměrně dostupnou obuv, která svou kvalitou odpovídá produktům, která Baťa prodává. Patří tedy mezi boty kvalitnější.

Skate boty za super cenu

Naproti tomu boty Power neoplívají unikátním designem. Spíše se vezou na vlně populárních a lety ověřených designů. Na poli skate bot, tak Power patří spíše k levnějším značkám, které koupíte již za několik set korun v každé prodejně Baťa. Velkou výhodou je tak cena a možnost případné závady bez problémů řešit se zkušenými prodejci.

Více o botech Power

Skate modely bot Power si můžete koupit také online na www.bata.cz. Pokud chcete o značce bot Power vědět více, navštivte anglické stránky powerfootwear.com.

Skate boty Power – Odkazy

Zatím bez odkazů.