Školní batohy Hama

Vzrůstající požadavky na vzdělání zvyšují i nutnost většího počtu pomůcek a učebnic. Děti tak od prvních tříd musejí často nosit velmi těžké batohy. Taková zátěž se snadno a rychle může odrazit na jejich zdravotním stavu. Je proto nezbytné vybírat dobře konstruované školní batohy, které zajistí maximální možný komfort. Neméně důležité je i vnitřní vybavení batohu, které usnadní přehlednost a vyvaruje dítě nekonečného pátrání po daném předmětu. Batohy Hama jsou správnou volbou, pokud vám záleží na pohodlí mladého žáka. K dispozici jsou dětské školní batohy s pohádkovými motivy i batohy pro starší žáky v moderním provedení.

Batohy Hama – kvalita a design v jednom

Značka Hama se zaměřuje na kvalitu zpracování. Školní batohy jsou vyráběny ze speciálních materiálů. Na příklad záda jsou většinou vyrobena z prodyšného síťového materiálu, boční strany jsou z tuhé lehčené hmoty. Batohy jsou konstruovány tak, aby držely dobře tvar, důraz je kladen i na pohodlné zpracování popruhů. Ty by se neměly dětem zařezávat do ramenou a na opak pomáhat ve snazším nošení těžkých učebnic.

Moderní batohy Hama pro starší děti obsahují i speciální kapsu na MP3 přehrávač s výstupem pro sluchátkový kabel.

Žáci prvního stupně si jistě oblíbí pohádkové a seriálové motivy, které nesmějí na školním batohu chybět. K dostání jsou také celé série. Tedy školní batoh, penál, kapsička na krk nebo pouzdro na mobil a nesmí chybět pochopitelně ani penál.

Školní batohy Hama představují moderně řešený systém pro ukládání studijních potřeb. Členění batohů je řešeno z pohledu praktické stránky, a tak mají batohy přední i postranní kapsy. Postranní kapsy jsou speciálně upraveny pro vložení láhve na pití. Kvalitní konstrukce ochrání nejen knihy, ale i případně notebook.

Pokud hledáte spojení kvality a designu, jsou pro vás batohy Hama tím pravým.