Sluneční brýle Dior

Ženskost, kvalitu a jistou dávku luxusu představují modely světoznámého návrháře Christiana Diora. Příběh této módní ikony patří k nejvíce ohromujícím v historii módy. Ještě během svého života vybudoval impérium, s níž se pojí i další slavná jména. Uveďme např. nedávno zesnulého spoluzakladatele společnosti a popularizátora módy Yves Saint Laurenta anebo britského návrhářského génia Johna Galliana.

Maximální luxus od Dior

Ačkoli se v čele firmy Dior lidé střídali, sluneční brýle Dior pořád navazují svým stylem na klasickou trendovou linii „New look“ ze čtyřicátých let 20. století, která znamenala revoluci v tehdejší ženské módě s velkým důrazem na luxus. Nadčasové a elegantní linie rámů zařadí majitele slunečních brýlí Dior mezi ty, kteří holdují eleganci a stylu. Při navrhování a výrobě brýlí Christian Dior se dbá nejen na vysokou kvalitu a funkčnost, ale i na správné spojení nejnovějších trendů s historickou tváří značky.

Sluneční brýle Dior a celebrity

Herečka Charlize Theron, která byla tváří brýlí Dior, je jen jednou z mnohých, kteří podlehli kouzlu této nestárnoucí legendy. Tmavé brýle z původní řady Christian Dior by neměly chybět žádnému módnímu gurmánovi. Každému totiž dodají správnou dávku elegance a šarmu a podtrhnou přirozenou krásu každé ženy. Sluneční brýle Dior jsou správnou volbou pro každého, který chce chránit svůj zrak a zároveň dbá na svůj jedinečný styl.

Sluneční brýle Dior – Odkazy

Zatím bez odkazů.