Sluneční brýle Oakley

Pouhých tři sta dolarů stačilo v roce 1975 Jimu Jannardovi, aby ve své garáži položil základy jedné z nejúspěšnějších sportovních firem současnosti. Oakley je dnes známá zejména díky svým vysoce kvalitním slunečním brýlím, nicméně prvotně začínala s výrobou ochranných motokrosových brýlí. Co se týče největší zásluhy na zpopularizování značky Oakley, musíme však zamířit do světa cyklistiky, kde je používal několikanásobný vítěz Tour de France Greg LeMonde.

Moderní technologie

Sluneční brýle Oakley, to jsou brýle s čočkami pro vysoké rozlišení. Speciálně vyvinutá technologie HDO® (High Definition Optics) způsobuje, že se čočky brýlí Oakley chovají částečně jako čočky dioptrické, takže umožňuje to nejpodrobnější vidění. Sluneční brýle Oakley jsou zároveň připraveny na prudké sluneční záření, oslepující odrazy slunečního světla od různých povrchů a taktéž si dokáží poradit se ultrafialovým zářením. S brýlemi Oakley máte jistotu, že vaše oči budou v bezpečí.

Klasické brýle Oakley

Samozřejmostí slunečních brýlí Oakley je i jejich odolnost. Vydrží nejeden pád, a proto se na ně můžete spolehnout. Brýle Oakley využijí jak lyžaři nebo snowboardisté, tak lidé, kteří se sportu nevěnují čtyřiadvacet hodin denně. Z nepřeberné nabídky si můžete vybrat sluneční brýle Oakley přesně podle vašich představ. Potrpíte si na sportovní vzhled, nebo dáváte přednost klasičtějším verzím, jež nepostrádají dávku elegance nezbytnou do společnosti? Mezi brýlemi Oakley si jistě vyberete.

Sluneční brýle Oakley – Odkazy

Zatím bez odkazů.