Sluneční brýle Scott

Historie společnosti Scott se váže k roku 1958, kdy její zakladatel Ed Scott vynalezl lyžařské hůlky vyrobené z hliníku. Tento převratný vynález brzy sklidil úspěch, což posunulo Scott k další práci na poli sportovních potřeb. Od sedmdesátých let se angažuje v oblasti motokrosu, kde se prezentovala především se svými ochrannými brýlemi. V roce 1978 přesídlila firma do Švýcarska a posléze opustila i svůj původní název Scott USA, aby se přiblížila evropskému trhu.

Sport a brýle Scott

Ačkoli v současnosti slaví Scott především díky své produkci horských a jízdních kol, kvalitní a spolehlivé brýle se staly její devízou. Důležitou vlastností každých brýlí Scott je tedy ochrana zraku. Ať už se jedná o motokrosové závodníky, jezdce na lyžích či na snowboardu, anebo o další sporty, kde zrak hraje svou neodmyslitelnou roli, brýle Scott plně vyhovují i těm nejnáročnějším požadavkům.

Komfort a bezpečí

Sluneční brýle Scott si nicméně můžete pořídit, i když se zrovna neproháníte po horách nebo na závodní dráze. Jelikož se ze společnosti Scott stal uznávaný dodavatel sportovních potřeb, své působiště přirozeně rozšířila i do každodenní oblasti. Přesto to podstatné zůstává. Sluneční brýle Scott vám zaručí maximální komfort a bezpečí, přičemž jsou zároveň velmi slušivé.

Sluneční brýle Scott – Odkazy

Zatím bez odkazů.