Spodní prádlo Victoria Secret

Tip na nákup:
Nové kolekce spodního prádla na www.astratex.cz
 

U zrodu značky Victoria Secret stál prostý Američan Roy Raymond. Po špatné zkušenosti při nákupu spodního prádla pro svou manželku se rozhodl v roce 1977 otevřít svůj vlastní obchod. Spodní prádlo Victoria Secret se prodává v prostředí uzpůsobeném mužům a dnes se jedná o největší americkou společnost prodávající spodní prádlo.

I když se v sortimentu značky Victoria Secret najde i spodní prádlo pro všední den, největším tahákem této značky je kolekce Sexy Sleepwear – spodní prádlo Victoria Secret pro zvláštní příležitosti. Najdete zde fantasticky zdobené kusy s velkým důrazem na rafinovaný detail. Součástí kolekce jsou kalhotky, podprsenky, košilky, pyžama, župany, ale i lodičky. Všechny modely mají perfektní střihy, zdůrazňující ladné ženské křivky. Spodní prádlo Victoria Secret padne i majitelkám ne zrovna dokonalé postavy, dokáže totiž promyšleně ukrýt případné nedostatky.

Nejčastěji nakupují spodní prádlo **Victoria Secret* právě muži. Nakupují zde dárky pro své manželky i milenky a tak trochu obdarovávají i sebe.

Spodní prádlo Victoria Secret – Odkazy

www.astratex.cz