Sportovní podprsenky

Pokud ráda cvičíte a sportujete nebo se třeba chystáte začít chodit pravidelně do posilovny či třeba běhat, pak byste si měla vybrat kvalitní sportovní podprsenku. A proč se vlastně šijí speciální sportovní podprsenky? Při sportu totiž potřebujete pro svá ňadra zvýšenou oporu a minimalizaci možnosti nárazu.

Důležitá je správná opora

Kůže prsou a kožní vazivo nenabízí dostatečnou oporu při sportování a cvičení. Prudké pohyby a nárazy mohou způsobit přetažení a svěšení prsou i bolest zad. A jak si vybrat správnou sportovní podprsenku? Sportovní podprsenky se šijí v mnoha variantách. Mají různé způsoby zapínání – ať už ty klasické nebo na patentky či praktický zip. Při šití opory pro prsa se používá dvou technik. Můžete si vybrat techniku stlačení, taková podprsenka přitlačí prsa pevně k tělu nebo techniku zabalení, kdy se oddělí každé prso do jednoho košíčku.

Zdraví na prvním místě

Kvalitní sportovní podprsenky zakoupíte v internetovém obchodu www.luxusnipradlo.cz, kde získáte i mnohé slevy a výhody a nabídku širokého sortimentu prádlového zboží. Užijte si pohyb s radostí bez negativních zdravotních a estetických dopadů.