Trička Fox

Značka Fox nabízí originální trička pro mladé. Styl se nese ve znamení nápaditého designu, kvalitního materiálu a širokého výběru. Nabídka obsahuje módu jak pro ženy, tak i muže. Každý rok přichází značka s novou kolekcí, která nabízí různé novinky a inovace. Vždy podle posledních módních trendů. Trička Fox patří mezi nejlepší na trhu. Americká značka nabízí jedno z nejkvalitněj­ších zboží.

Dámská trička Fox

Pro ženy nabízí dámská trička Fox zcela originální kousky do šatníku. Značka Fox osloví všechny ženy, které se rádi oblékají stylově a přitom pohodlně. Syté barvy, nápadité potisky a výrazné vzory jsou nepřehlédnutelné. Trička jsou vyrobena z bavlny.

Pánská trička Fox

Klasická pánská trička Fox s krátkým rukávem a kulatým výstřihem jsou vyrobena ze stoprocentní bavlny. Liší se použitým designem, barvou, vzorem nebo potiskem. Jsou příjemná na nošení a jemná na dotek.Atraktivní logo na triku dokonale podtrhuje design. Perfektní pánské tričko z nové jarní kolekce značky Fox je například model Stooge. Je to černé tričko s atraktivním červeným logem Fox na přední straně trička. Má krátké rukávy, kulatý výstřih a materiál z bavlny. Dominují trička tmavšího designu s velkými nápisy.

Trička Fox – Odkazy

Zatím bez odkazů.