Trička pro páry

Trička pro páry jsou v současné době jedním z velmi zajímavých prvků módy. Nejprve jsme ovšem mohli sledovat vývoj originálních potisků na trika. Ty se začaly šířit nezadržitelnou rychlostí a dnes mají silnou základnu fanoušků. Značky spolupracují s profesionály i s širokou veřejností. Co návrh, to originál. Postupně vznikla řada zajímavých triček pro ženy, muže i pro děti. Nebylo tedy příliš daleko ke vzniku triček pro páry. Jedná se o tričko, které má stejný motiv v dámském i pánském provedení, jen se liší velikostí a mírně střihem, aby bylo dobře přizpůsobeno odlišnostem dámské a pánské postavy.

Mezi populární patří zejména trička pro páry s nápisy. Někdy se objevují nápisy, které jsou stejné, a stále častěji se setkáme s nápisy, které se navzájem doplňují. To znamená, že text začíná na tričku jednoho a končí na tričku druhého. Podobně jsou řešeny i potisky, které navazují jeden na druhý. Pokud tedy stojíte se svým partnerem vedle sebe, vytvoříte dokonalý celek. Jaký zvolíte text nebo motiv je jen na vás.

Pokud máte sami nějaký nápad nebo představu o designu trička, určitě požádejte o individuální zpracování. Docílíte tak originality a naprosté jedinečnosti vašeho trička.

Tričko pro páry je dobrým dárkem pro partnera nebo pro jiný partnerský pár. Ať už vyberete vtipný motiv nebo jednoduchý nápis, trička pro páry zajisté vaše blízké potěší. Potřebujete se svému partnerovi omluvit, chcete pobavit přátelé a nebo jen uspořádat svou menší recesi? Vyzkoušejte nepřehlédnutelná trika pro páry. Jsou nápadité, originální a vtipné.

Především v dámské módě hraje pánské oblečení momentálně zajímavou roli. Dívky i ženy začínají kombinovat pánské oblečení s oblečením dámským. A tak ne vždy je nezbytné poohlížet se zrovna po dámském triku. Pánové mohou zakoupit své partnerce klidně i pánské triko. Netvrdím, že jej bude každá nadšeně kombinovat se svým oblečením, ale jsem si jista, že večer se v něm ráda přitulí.