Tričko Bazinga

Všechno začalo Velkým třeskem. Touto skutečností a jinými zákoutími z oblasti vědy se zabývá parta kamarádů v seriálu Big Bang Theory. Každý je specifický a každý nějak zábavný. Diváky upoutá neutuchající humor, zajímavé příhody a také jedinečné oblečení všech zúčastněných. Narůstající popularita si vybojovala místo i v módním průmyslu a trička s nápisem Bazinga se staly neodmyslitelnou součástí nabídky.

Jsou originální, jsou vtipné a jsou in. Trička inspirovaná zábavným seriálem získávají stále nové motivy a nové příznivce. Ovšem tím nejoblíbenějším zřejmě stále zůstává tričko s nápisem Bazinga – výrok, který následuje po cílených vtipech jednoho z protagonistů Dr. Sheldona Coopera. Nesnažte se nalézt překlad, neboť přesný překlad ani neexistuje. Situace, kdy je výrazu použito, jasně naznačují, že se jedná o trefný výraz, který bychom přeložili na příklad jako „a mám tě“ nebo „dělám si srandu.“

Tričko Bazinga se vyrábí v pánské a dámské variantě. Může se stát dárkem pro přátele nebo společníkem na cestě veselým dnem.