Tričko SpongeBob

Rozesmátá houba s velkýma očima si získala srdce dětí i dospělých. Čím větší pozornosti se jí dostávalo na televizních obrazovkách, tím více rostla potřeba SpongeBoba nějakým způsobem ztělesnit. A tak přišli na řadu hračky, osušky, hrnečky a také trička. Trička se stala ihned velkým favoritem a potisk SpongeBoba obličeje i celé postavy žlutě rozzařují ulice.

Je zajímavé, že i tato veselá houbička si tak zásadně našla silnou základnu příznivců. Bravurně válcuje Mickey Mouse i šmouly. Navíc si výrazná trička užívají děti, teenageři i dospělí. Dětské triko SpongeBob se stane roztomilým kouskem v šatníku vašich dětí a teenagery takové tričko zaručeně potěší. A co dospělí? Někdy si přeci také můžeme dovolit trochu recese nebo jen veselého pocitu.

Trička SpongeBob mají převážně žlutou barvu, ale někdy lze zakoupit barvy jiné. Nicméně přiznejme, že ona žlutá je pro něho typická. Velký úsměv doplněný malým tělíčkem v bílé košili, kravatě a hnědých šortkách zaznamenal televizní úspěch. Stejně tak trička SpongBob si užívají své místo na výsluní.